Müşteri Hizmetleri : 0242 326 07 06
We Are 1
We Are 2
We Are 3
We Are 4

Nova Küvet Kimdir

2011 yılından günümüze sektörde hizmet veren ve 2017 yılında kurulmuş olan Novatro Yapı Malzemeleri İnşaat Turizm İmalat İthalat ve İhracat Ticaret Limited Şirketi adı altında, NOVA KÜVET Marka tescilini alarak Akrilik Küvet, Akrilik Duş Teknesi, Hidromasajlı Küvet ve Duş Kabin Üretim - Satış hizmetleri ile teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir. Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında maliyet, süre ve kalite unsurlarını Sağlık-Emniyet-Çevre politikamız çerçevesinde daima optimum noktada birleştirmeyi başarmış ve başarının sırrının bu üç ana kriteri bir arada sunabilmek olduğu inancını hep muhafaza etmiştir.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerde çalışmış olduğumuz firmaların bizlere duyduğu güven ve tekrar çalışma arzuları NOVA KÜVET olarak en büyük gurur kaynağımızdır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması adına, taahhüt sektörü ve yatırımcılara, çağın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile hizmet etmek, dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri takip etmek, ülkemizde bu yenilik ve gelişmelerin eş zamanlı kullanılmasını sağlayarak ulusal üretim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerimizin içerisinde önceliğimizdir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

NOVA KÜVET, “Hızlı büyüyen ve yenilikçi çözümler sunan global bir Üretim ve Satış şirketi olma” vizyonu çerçevesinde Türkiye başta olmak üzere, satış yaptığı tüm coğrafyalarda sürekli yenilemekte ve geliştirmekte olduğu ürünlerinde, güçlü üretim altyapısı ve genişleyen ürün gamı ile iddiasını sürdürmektedir.

Stratejimiz
Küreselleşme (Organik ve inorganik)
Bölgesel birincilik yanı sıra kârlı ve hızlı büyüme
Çevre ve sürdürülebilirlik
Katma değer yaratan geniş ürün yelpazesi
Ürün yeniliği ve gelişimi (Ar-Ge)
Etkili toplam maliyet yönetimi
Pazar ve müşteri odaklılık

Teknolojik mükemmellik ve sürekli gelişim NOVA KÜVET’in birincil önceliğidir…

Yönetim Kurulu;

Eren Kırman

Abdurrahman Dinler